Fractie

Foto fractie 2018 - verkleind
Onze 8 fractieleden (van links naar rechts): Tiny, Joep, Wie, Sander, Rob, Henk, Robert & Saskia 

 

Rob Willems, lijsttrekker Lokaal Peel en Maas

Rob Willems, fractievoorzitter

rob.willems@peelenmaas.nl

IMG_9537

Saskia Vervoort-Van den Heuvel

saskia.vervoort@peelenmaas.nl

IMG_9584

Tiny Valckx

tiny.valckx@peelenmaas.nl

IMG_9579

Henk Boots

henk.boots@peelenmaas.nl

IMG_9711

Wie Naus

wie.naus@peelenmaas.nl

IMG_9631

Joep Hermans

joep.hermans@peelenmaas.nl

IMG_9573Sander Janssen

sander.janssen@peelenmaas.nl

IMG_9636Robert Hermans

robert.hermans@peelenmaas.nl